Кухня з дерева на замовлення

Ексклюзивні ➤➤ КУХНІ З ДЕРЕВА ✅ На Замовлення || • Будь-якої складності ☝ Висока якість ✅ Швидкі терміни ➤➤ ДЕРЕВ’ЯНА КУХНЯ • Під замовлення || У Києві || • Оптимальні ціни • || Придбати кухню з масиву дерева в Києві або виготовити на замовлення вам зможе допомогти меблева фірма «hardwood». В каталозі готових робіт ви зможете поглянути і підібрати саме таку кухню з дерева, яка сподобається вам більше за інших. У тому випадку, якщо ви не знайдете той варіант, який вас влаштує ми із задоволенням зробимо кухню з будь-якої породи дерева по вашому ескізу. Це можуть бути кухні з дуба, берези, вільхи, ясена та інших цінних порід деревини.

Як замовити кухню з дерева?

Кухня з дерева на замовлення

Виробництво кухні з дерева під замовлення

Кухня з дерева на замовлення

Фото кухонь з масиву дерева

Виготовлення дерев’яних кухонь в Києві

Кухня з дерева на замовлення

Дерев’яна кухня під замовлення в Києві

Вишукані кухні з дерева на замовлення притягують багатьох власним дизайном, багатством і можливістю підбирати безпосередньо цей проект, який підійде вам більше всього. Дерев’яний  масив вносить в дизайн вишуканість і витонченість. За допомогою фірми «hardwood» ви можете створити у себе на кухні унікальний шедевр, застосовуючи для виробництва кухні дерев’яний масив.

З якого дерева ми робимо кухні?

Замовити кухні з дерева

Наша фірма для виробництва комплектів кухонь з масиву дерева, застосовує нові інноваційні технології, при яких застосовується тільки якісні матеріали з цінної породи дерева і довготривалі інноваційні комплектуючі, популярних світових виробників. Завдяки цим технологіям та сучасним методам оброблення деревини, кухні з масиву дерева менш піддаються впливу агресивного середовища, таких як: волога, хімічні речовини, перепади температур і інші. Для цього деревину обробляють особливими антисептичними препаратами і просоченнями. Захищена таким чином деревина слугує значно довше, такими меблями користуватимуться ще й ваші онуки. Однією пересторогою, яку не слід ігнорувати, слугує захист кухні від впливу абразивних матеріалів і твердих або загострених предметів, які мають всі шанси деформувати або подряпати кухню.

Кухня з дерева на замовлення

Кухня з дерева під замовлення

Кухні з дерева, які виробляє наша фірма, розрізняються не тільки зовнішньою привабливістю. Дизайнери нашої фірми можуть допомогти вам сформувати оригінальний проект вашої майбутньої кухні з масиву дерева дуба, ясена, сосни, берези, горіха і інших цінних порід деревини. Крім того в нашій фірмі ви зможете замовити кухні з дерев’яними фасадами, вартість на які буде дещо відрізнятися від повністю дерев’яною кухні на замовлення. Кухні з масиву дерева  від виробника, гарантують вам тривале застосування, так як ви отримуєте гарантію безпосередньо.

Виготовлення кухні з дерева

Кухні з масиву дуба вироблені на замовлення, можливо зарахувати до еліт класу. Дані вироби – це втілення строгості ліній, елегантності, розкоші і простоти в той же час. Престижні дерев’яні кухні з масиву дуба, оброблені за останніми технологіями, відслужать багато років, і завжди будуть призводити в захват. Варто підкреслити, що кухні і фасади з натурального дерева можуть бути різних кольорів і впишуться в будь-який дизайн.  Кухня з дуба володіє привабливою текстурою, на якій чітко видно волокна деревини. Найчастіше кухні з натурального дерева дуба обробляють з елементами природного старіння, що надає інтер’єру кухні благородних відтінків. Фасади кухні з дуба можуть бути виконані в різній кольоровій гамі.

Кухні з дерева під замовлення

Кухня з масиву ясеня виглядає завжди свіжою, так як ясен досить свіжий, приємний матеріал. Найчастіше кухні з масиву ясена вибирають в класичному стилі, проте і мінімалістичні лінії стилю «модерн» або «хай-тек» або різьблені лінії стилю «бароко» також застосовні до ясеня.

Дерев’яна кухня на замовлення

Кухні з ясена розрізняються особливою міцністю, довговічністю і міцністю. Головною відмінністю кухонь з масиву ясеня вважаються світлий тон і яскраво виражена текстура дерева, прямоволокниста і велика. Навіть уже після фарбування або іншої обробки, ясен зберігає власну текстуру. Фасади кухні з ясена чудово будуть виглядати в будь-якому інтер’єрі. Кухні і фасади з масиву ясеня розрізняються біло-рожевим відтінком. Під різними видами тонування або обробки, багато хто може плутати фасади з масиву ясена та дуба, але в безбарвному варіанті відмінності будуть істотні.

Кухня з масиву на замовлення в Києві

У каталозі нашої фірми представлені різноманітні види кухні з масиву дерева і фасадами з масиву з різних порід дерева. Кухні з натурального дерева і кухні з дерев’яними фасадами, фото і вартість яких представлені на нашому сайті, зможуть задовольнити навіть самого вимогливого цінителя гарної кухні. Із запропонованих варіантів ви можете вибрати той чи інший варіант. У разі якщо ви не знайдете те, що хотіли знайти, ми із задоволенням зробимо кухні з дерева на замовлення за вашими ескізами або фотографіями.
Кухня з дерева на замовлення

Кухні з натурального дерева під замовлення

У нашій фірмі ви завжди зможете замовити, як престижні кухні з масиву, так і в інших варіантах. До уваги наших клієнтів пропонуються кухні з масиву, вироблені в різних стилістичних напрямках, від «класики» і «Провансу», аж до сучасних стилів «хай-тек» або «модерн».
5/5 - (8 votes)