Як вибрати меблі для дачі

Заміський будинок асоціюється з відпочинком та релаксом. Правильно підібрані меблі для дачі – невід’ємний атрибут затишного будинку. Купити дійсно відповідні меблі тепер легко завдяки великому асортименту.

Практичність та зручність

При виборі варто враховувати не лише ціну, а й якість матеріалу, естетичний вигляд та комфорт при використанні. Щоб купити корпусні меблі та залишитися задоволеними вибором, потрібно звернути увагу на такі фактори:

  • Практичність. Поверхні, які легко миються та витираються від пилу, ідеальні для заміського будинку.
  • Матеріали та стилізація. Залежно від зони, де будуть розташовані меблі, потрібно підбирати матеріали. Для саду ідеальним варіантом будуть недорогі, але практичні пластикові меблі, для веранди або тераси відмінно підійдуть дерев’яні предмети.
  • Призначення. Залежно від типу використання можна вибрати як готові комплекти, і окремі частини, які поєднуються з іншими елементами декору. Перший варіант заощадить час, а другий – гроші.

Найкращим рішенням буде виготовлення меблів на замовлення. Такий підхід поєднує в собі практичність, естетику та функціональність. Замовник вибирає тип проекту з конкретним стилем, підбирає матеріали та відтінки, у яких будуть виконані елементи.

Меблі на замовлення для дачі

Компанія «Абетка меблів» пропонує великий вибір корпусних меблів з вологовідштовхувальним просоченням, яке захищає матеріал від набухання і робить його довговічним. Для герметизації використовують технологію рідкого силікону, що надійно захищає поверхню від руйнування.

Корпусні меблі на замовлення відрізняються практичністю та економністю. Ви можете замовити окремий гарнітур або конкретний елемент. На сайті запропоновано:

  • шафи;
  • стільниці;
  • дивани;
  • крісла та багато іншого.

При створенні меблів на замовлення використовуються сучасні технології та новинки у плані дизайну. Завдяки цьому навіть найвибагливіші замовники зможуть знайти для себе ідеальний варіант. Якісні корпусні меблі на замовлення від «Абетка меблів» допоможе насолодитися кожною хвилиною, проведеною на дачі.

Меблі для саду

При виборі елементів відпочинку для відкритої зони необхідно враховувати погодні умови. Від цього залежить матеріал для меблів на замовлення виробника. Важливе місце встановлення. Так, для великого відкритого майданчика можна підібрати гарні комплекти із ротанга чи пластику.

Цінова політика також важлива, адже визначає довговічність та додаткові можливості. Недорога вартість та практичність поєднуються у дерев’яній продукції. Якщо потрібно акцентувати увагу на стилі та зробити оригінальний декор, то поєднання елементів із натуральних матеріалів дуже доречне.

Стільці для саду з ротанга чи металу відрізняються міцністю. Дерев’яні та пластикові вироби також практичні, але їх вартість набагато нижча, що позначається і на дизайні. Фахівці радять при купівлі декору для відкритої зони віддавати перевагу готовим комплектам. Меблі на замовлення від «Абетка меблів» прикрасять сад та зроблять зону відпочинку комфортною.

Індивідуальність меблів для дачі

Дерево, ротанг, пластик, метал, натуральний та штучний камінь, скло – всі ці матеріали використовуються для створення різних композицій у комплектах меблів. Щоб визначитися з вибором і створити затишний куточок у заміському будинку, потрібно вибрати свій стиль, продумати концепцію розміщення та враховувати ті завдання, з якими повинні впоратися майбутні меблі для дачі та саду.

Можна вибирати з готових гарнітурів або надати перевагу варіанту на замовлення, в якому враховані всі побажання та зауваження замовника. Для клієнта створюється унікальний дизайн, підбирається матеріал згідно з вимогами. Отримані в результаті меблі органічно підкреслять красу дачі. Це економія часу, адже складання дизайну займає кілька днів, а пошук готових варіантів може затягнутися надовго. Під час індивідуального замовлення елементи меблів виконуються з матеріалу, який подобається замовнику.

5/5 - (7 votes)